Ko mēs piedāvājam?

SWIMBE® piedāvā iespēju ikvienam pasūtīt savu sapņu peldkostīmu - jebkādā krāsā, dizainā, modelī un izmērā! Peldkostīms, kurš radīts tieši Tavam augumam, Tavai gaumei un sajūtām - unikāls un neatkārtojams!

Mēs ticam, ka katrs cilvēks ir unikāls un tiecas piepildīt savu dzīvi ar sev īpašiem notikumiem, pieredzēm, krāsām un noskaņām. Dažādība ir pasaules īpašā vērtība.

Kur mēs atrodamies?

Uzņēmuma dzimšanas vieta ir Latvija un viss peldkostīmu radīšanas process notiek SWIMBE® šūšanas darbnīcā Valmierā.

Mēs esam ļoti priecīgas strādāt un radīt gleznainajā pilsētā pie Gaujas, kas dzīvo zaļi - tieši tāpat kā mūsu uzņēmums!

Mums ir bezatlikumu ražošanas process - atgriezumi tiek nodoti biedrībai Iespēju tilts, kas tos izmanto savu preču radīšanā!

Mūsu audumi

Tradicionāli peldkostīmu ražošanā tiek izmantoti sintētiskie audumi – neilons, poliesters un elastāns, kas iztur UV starojumu, sālsūdeni, hloru, daudzas mazgāšanas utt. Bet tie ir radīti no naftas un dabasgāzes blakusproduktiem. Tātad savā būtībā tie ir plastmasa.Tiek prognozēts, ka līdz 2050. gadam pasaules ūdeņos plastmasas būs vairāk nekā zivju. Tāpēc modes dizaineri visā pasaulē aizvien vairāk pievēršas otrreiz lietojamo materiālu izmantošanai.

SWIMBE® peldkostīmu ražošanā izmanto unikālus audumus, kas ir radīti Itālijā uzņēmumā Carvico no veciem zvejas tīkliem, paklājiem, PET pudelēm u.c. plastmasas atkritumiem. Audumi pēc savām īpašībām un sajūtām ir identiski tradicionālā ceļā iegūtiem audumiem. Šāda ražošana dod iespēju radīt izcilas kvalitātes apģērbu, netērējot jaunus planētas resursus! Peldkostīmu ārējā slānī ir audums VITA PL, bet iekšējā slānī - RENEW SOUL.

Mēs SWIMBE® mīlam šo planētu un ticam, ka to mīli arī Tu! Tāpēc mēs izjūtam lielu atbildību un aicinājumu par to rūpēties. Mēs aicinām arī Tevi pievienoties mums, ikdienā izdarot tādas izvēles, kuras palīdz mūsu planētai.

Mūsu vērtības

BRĪVĪBA – izvēlēties, baudīt, priecāties un svinēt dzīvi! Apģērba un stila brīvība, ķermeņa brīvība no pasaules noteiktiem standartiem. Brīvība baudīt vasaru, pludmali, pirti, baseinu, SPA un jebko citu, ko vien Tu vēlies.

IEDVESMA – iedrošināt ikvienu justies īpaši, skaisti un mīlēt sevi, kā arī iedvesmot potenciālos uzņēmējus, daloties ar savu pieredzi jauna uzņēmuma un zīmola izveidošanā.

ATBILDĪBA – pret klientu, uzņēmuma komandu un dabu. Atbildība par savām izvēlēm.

GODĪGUMS – caurspīdīgums un atklātība visā uzņēmējdarbības procesā.

UZDRĪKSTĒŠANĀS – radīt, sapņot un darīt. SWIMBE® ir uzdrīkstēšanās piemērs – apvienojoties divām unikālām personībām, ir radīts zīmols, kurš dod iespēju arī citiem atļauties būt autentiskiem un neatkārtojamiem.

SWIMBE® [svimbī] stāstsSWIMBE® zīmolu ir radījis sociālais uzņēmums SIA “Mans peldkostīms”, kuru 2018. gada rudenī izveidoja apģērbu dizainere Elēna Dmitrijeva un uzņēmēja Laura Žukovska-Supe.

Ideja par uzņēmumu radās, vadoties no personīgās pieredzes un vajadzībām - ne veikali, ne interneta piedāvājums neapmierināja pavisam vienkāršu vēlmi – nopirkt skaistu un funkcionālu peldkostīmu īstai sievietei, kas neiekļaujas modes noteiktajos standartos, un kurai ir svarīga arī produkta izcelsme un ražotāja atbildība pret dabu.

Mēs tādu uzņēmumu neatradām, tāpēc izlēmām pašas radīt visas ķermeņa formas mīlošu un atbildīgi ražotu peldkostīmu līniju sievietēm.

Mūsu atbalsts

SWIMBE® tapšanā liels atbalsts ir mūsu konsultatīvā padome. Sociālās uzņēmējdarbības likums uzliek par pienākumu iekļaut ekspertus uzņēmuma darbā, bet mēs to neuzskatām par apgrūtinājumu - drīzāk par lielisku iespēju reizi mēnesī dzirdēt 3 ļoti zinošu un vides jomā erudītu sieviešu domas par uzņēmumam aktuāliem jautājumiem!

SWIMBE® konsultatīvo padomi veido - Jana Simanovska, Dace Akule un Santa Krastiņa. Jana ir doktore vides inženierzinātnēs un zina visu par ekodizainu un ķīmiskām vielām. Dace ilgus gadus ir strādājusi politikas centrā PROVIDUS un pašreiz darbojas kā ilgtspējīgas modes eksperte un dažādu projektu vadītāja. Bet Santa RTU Dizaina fabrikā vada Climate-KIC HUB Latvia projektu, ir papildinājusi savas zināšanas ētiskās līderības institūtā Indijā un Šveicē, kā arī darbojusies kā brīvprātīgā biedrībā homo ecos. Kopā šīs dāmas mums palīdz būt vēl labākam uzņēmumam - liels paldies viņām par to!

0
 .