Noteikumi un privātuma politika

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs SIA "MANS PELDKOSTĪMS", reģ.nr. 54103118781, no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preci/-es, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pārdevējs nodrošina preču piegādi līdz trīs nedēļu laikā Latvijas robežās. Preces tiek izsūtīta pēc pasūtījuma priekšapmaksas.Pasūtījumu iespējams apmaksāt tikai ar bankas pārskaitījumu.

Pārdevējs piedāvā šādus piegādes variantus Latvijā:

  • Iespēja saņemt personīgi Brēžas ielā 3, Valmierā;
  • Izmantojot OMNIVA pakomātus - piegādes maksa 2,88 eiro Latvijas teritorijā;
  • Izmantojot DPD saņemšanas punktus - piegādes maksa 3,00 eiro Latvijas teritorijā.
Ja, saņemot pasūtījumu, tā saturs nav atbilstošs pasūtītajam, ir bojāts iepakojums, ir kāda cita problēma, Pircējam nekavējoties jāsazinās ar Pārdevēju: laura@swimbe.lv vai elena@swimbe.lv.

Atgriešanas iespējas nav personalizētai un pēc klienta īpašiem parametriem un vēlmēm izgatavotai precei. Izņēmums ir kļūdaini nosūtīta prece vai prece ar defektu.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atgriezt preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs. Samaksātie līdzekļi tiek atgriezti tikai uz to pašu kontu, no kura tika veikta pasūtījuma apmaksa.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". 

Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Personas datu apstrāde un privātuma politika

SIA "MANS PELDKOSTĪMS" ar šo apliecina, ka informācija un personas dati, ko Jūs esat iesniedzis mājas lapas apmeklēšanas laikā, izmantojot pakalpojumus un iegādājoties preces, tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību.

Nolūki, kādiem var tikt izmantoti jūsu personas dati: pasūtījuma apstrāde, preču piegāde, grāmatvedība, pakalpojumu uzlabošana un saziņa.

Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti visiem šeit noteiktajiem datu apstrādes nolūkiem nepieciešamo laiku, kā arī normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos pēc sākotnējās datu apstrādes tik ilgi, cik tas būtu nepieciešams.

Savāktie dati tiks izmantoti tikai šeit noteiktajiem datu apstrādes nolūkiem un netiks labprātīgi nodoti trešajām personām, izņemot:

(a) ja šādu pienākumu uzliek normatīvie akti;

(b) lai izmeklētu un novērstu iespējamus likuma pārkāpumus;

(c) lai aizsargātu SIA "MANS PELDKOSTĪMS" tiesības un īpašumu;

(d) situācijās, kas saistītas ar apdraudējumu personas veselībai vai dzīvībai.

Jums ir tiesības jebkurā laikā prasīt savu datu atjaunošanu, informāciju par jūsu personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu.