Piedāvājam šūšanas pakalpojumus un arī šūšanas iekārtu nomu!

Sniedzam šūšanas pakalpojumus dažādiem uzņēmumiem - īpaši priecājamies atbalstīt citos mazos uzņēmējus vai tos, kuri vēl ir tikai sava uzņēmējdarbības ceļa sākumā un vēlas radīt pirmos prototipus vai pirmo kolekciju. Tāpat piedāvājam iespēju nomāt mūsu šūšanas iekārtas mūsu filiālē Matīsa ielā 78A, Rīgā - ir pieejamas profesionālās šujmašīnas, kas ļaus uzšūt teju jebkādu apģērbu: vienadatu mašīna, 5 diegu overloks, plakanšuve, zig-zags, nostiprinājuma mašīna, divadatu mašīna krūšturu tuneļu piešūšanai, kā arī ir A1 izmēra printeris lekālu drukai, liels piegriešanas galds, profesionālais gludeklis un sintētisko audumu apdrukas iespējas. Vairāk par mūsu iekārtām varat uzzināt video zemāk. Ja rodas kādi jautājumi, droši zvaniet Laurai pa tālruni 28808440.


JUKI overloks MO6816S-DE dod iespēju veikt auduma malu apstrādi, lai tās neirtu, kā arī ar to var piešūt gumijas. Var strādāt gan ar trim diegiem, gan četriem, gan pieciem.


JUKI plakanšuve MF7523U11 dod iespēju veikt dekoratīvu malu apstrādi - var izmantot gan, piemēram, piedurknēm, gan apakšmalai. Mašīna labi tiks galā ar kokvilnu, gan trikotāžu.


Vienas adatas taisnā dūriena šujmašīna Gemsy SG8957CE4-ML ir šūšanas darba pamats.


Divu adatu taisnā diega šujmašīna, ko mēs izmantojam, lai piešūtu krūšturiem "tuneļus" jeb to vietu, kurā tie ievērti metāla karkasi. Tomēr šujmašīnu var izmantot arī citu detaļu apdarei, piemēram, kabatām, jostām un elastīgām tuneļveida auduma apdares malām, kas piemērots apģērbu malu apstrādei – kakla izgriezumam, piedurknēm un izstrādājumu apakšmalas apstrādei (manžetēm).

 

Nostiprinājuma šujmašīna JUKI LK-1900BSF tiek izmantota krūštura lenču apdarei, lai tās neiertu vaļā arī pie lielas slodzes, kā arī citiem apģērbiem, kur nepieciešams nostiprināt audumu.

 

Zig-zag šujmašīna Gemsy SG2284N-7-AK ļauj gan savienot 2 neatkarīgas auduma daļas - skatīt nākamo video, kur tiek šašūts krūštura polsteris - gan dod iespēju veidot elastīgu apdares šuvi (ļauj paslēpt gumiju un veido skaistu dekoratīvu malu).

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.