Laura Žukovska-Supe

Pirms pieciem gadiem Laura nekādi nevarēja atrast peldkostīmu, kas būtu gan skaists, gan funkcionāls, gan dabai draudzīgs. Tika izstaigāti neskaitāmi veikali un pat veikti pasūtījumi no interneta. Diemžēl, iegādātie peldkostīmi nebija ideāli. Tas bija uzņēmuma "Mans peldkostīms" aizsākums, lai dotu iespēju ikvienai sievietei iegādāties savu ideālu peldkostīmu, kas ir radīts patiešām ilgtspējīgi.

Uzņēmumā Laura rūpējas par uzņēmuma stratēģisko attīstību, ir sociālās un atbildīgas uzņēmējdarbības vēstnese, meklē finansējumu uzņēmuma attīstībai utml.

Silga Samuša

Silgas lielākā vērtība ir viņas kuplā ģimene - iespēja redzēt savus bērnus Laimīgus! Patīk arī tālāki un tuvāki ceļojumi un pavadīt laiku kopā ar draugiem. Jau 3 gadus par savu hobiju Silga uzskatu BMX un ir sava dēla lielākā fane! Silga vēlas redzēt sakārtotu vidi mums apkārt, nepiesārņotus mežus, upes un ezerus.

Uzņēmumam Silga pievienojās 2023. gada sākumā, un līdzdarbojas stratēģiskās attīstības plānošanā un mārketinga virzībā.

Elizabete Greka

RTU programmas “Materiālu tehnoloģija un dizains” 3.kursa studente. Dzīves lielākā vērtība Elizabetei ir ģimene. Elizabete labprāt ceļo un uzzina par sevis nezināmo. Dzīves moto: "Viss ir iespējams!"

Uzņēmumā Elizabete atbild par klientu pasūtījumu pieņemšanu un īstenošanu - no idejas līdz gatavam rezultātam. Tāpēc, ja vēlaties pasūtīt savu sapņu peldkostīmu vai Jums ir jebkādas citas idejas, kuras varam palīdzēt īstenot - droši zvaniet Elizabetei: 22004685.

Pirkumu grozs